• 1401/09/23 - 08:15
  • - تعداد بازدید: 105
  • - تعداد بازدیدکننده: 81
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • https://parf.hums.ac.ir/Zbq

کسب رتبه دوم در جشنواره ایده پردازی توسط خانم ها نیلوفر جوبین دانشجوی ارشد رشته فناوری اطلاعات سلامت و اسما تاب فارغ التحصیل فناوری اطلاعات سلامت هرمزگان

کسب رتبه دوم در جشنواره ایده پردازی توسط خانم نیلوفر جوبین دانشجوی رشته فناوری اطلاعات سلامت هرمزگان

گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا، مدیریت توسعه فناوری اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این جشنواره به خبرنگار ایرنا گفت: این جشنواره با حمایت بنیاد ملی نخبگان، انجمن صنفی متخصصان تجهیزات پزشکی و انجمن تولید و صادرکنندگان خراسان رضوی برگزار شده است.
دکتر حسین باقری با بیان این که این جشنواره از بیستم آبان ماه سال جاری فراخوان داده بود افزود: ۲۰۰ ایده که ۱۰۰ مورد آن از پژوهشگران دیگر استان‌های کشور بوده است به بخش داوری این جشنواره ارسال شد.
وی اضافه کرد: استفاده از ظرفیت‌های حوزه فناوری اطلاعات در توسعه و ارتقای خدمات مرتبط با سلامت از اهداف این جشنواره است که با محوریت سیستم‌های تصمیم یار هوشمند، آموزش هوشمند سلامت، اپلیکیشن‌های خود مراقبتی، هوش مصنوعی و پزشکی از راه دور بر پا شده است.
مدیریت توسعه فناوری اطلاعات سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: ۷۰ مورد از مجموع ایده‌های دریافت شده به عنوان طرح‌های برتر انتخاب شده‌اندو در نهایت سه ایده به عنوان آثار برتر مورد حمایت قرار خواهند گرفت.
وی افزود: در این جشنواره پس از بررسی‌های اولیه هیات داوران، ۱۵ اثر به مرحله نهایی راه یافتند که از این تعداد ۳ اثر برتر با راه هیات داوران انتخاب می‌شوند.
دراین جشنواره خانم   نیلوفر چوبین دانشجوی ارشد فناوری اطلاعات سلامت و خانم اسماتاب فارغ التحصیل فناوری اطلاعات سلامت هرمزگان رتبه دوم این رقابت‌ها را کسب نمودند و مورد حمایت بنیاد ملی نخبگان شرکت طاها طب طوس و حامیان دیگر در عرصه تجهیزات پزشکی برنامه نویسی قرار گرفتند.
  • گروه خبری : اخبار مهم
  • کد خبر : 410
کلمات کلیدی
حجت الله سالاری
خبرنگار

حجت الله سالاری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید